Serdecznie zapraszamy na Festiwal z Natury, który odbędzie się w dniach 29-30 czerwca w Filharmonii Podlaskiej. Festiwal jest inicjatywą społeczną Stowarzyszenia Kobieteria, blogu ekologicznego Vivat Eco, Warsztatowni Białystok, portalu Vivat Podlasie oraz Podlaskiej Zielonej Kooperatywy. Patronat nad Festiwalem objął Klub Myśli Ekologicznej.

W ramach dwóch dni Festiwalu odbywać się będą wykłady, spotkania oraz warsztaty związane z naturą i szeroko pojętą ekologią (łącznie prawie 40 spotkań!). Tematyka obejmie m. in. zdrowie, odżywianie, styl życia, ekorodzicielstwo, regenerację ciała (taniec, joga, qi gong), bliskość z naturą oraz nasze w niej miejsce.

W operowym foyer, obok głównego wejścia, zaprezentują się firmy, organizacje oraz osoby zajmujące się działaniami związanymi z naturą – od rękodzieła (np.: sutasz, biżuteria, glina), poprzez Szkołę Babć, po sklepy ze zdrową żywnością. Przy części stoisk można będzie własnoręcznie przygotować zdrowy napój lub wykonać ciekawy drobiazg z ekologicznych materiałów.

Gośćmi Festiwalu będą m.in.: dr Ryszard Kulik, dr Preeti Agraval, psycholog Joanna Mendecka.

Szczegółowe informacje na stronie:  www.festiwalznatury.pl

Serdecznie zapraszamy!